Welcome, visitor! [ Register | Login

İl, İlçe Seçimi

Lütfen önce il sonra ilçe seçiniz.

2017/2018 sezonunun en iyi 10 kış lastiği için yorumlar kapalı

2017/2018 sezonunun en iyi 10 kış lastiği

Genel 10 Ekim 2017

2017/2018 sezonunun en iyi 10 kış lastiği

KIŞ LASTİĞİ 09.10.2017, Julien Taillandier

Sonu gelmez kış lastiği seçenekleri arasında doğru kararı almak için yardıma mı ihtiyacınız var? rezulteo en iyi seçimi yapmanızı sağlamak için 2017/2018 sezonuna yönelik favorilerini sizlere sunuyor!

En iyi performans özelliklerine sahip kış lastikleri listemizden seçiminizi yapın! – Telif hakkı © : Crédits photos – © fr.fotolia.com

Aynı konu hakkında

Burada sunacağımız lastikler en çetin kış şartları veya en radikal performans özellikleri dikkate alınarak seçilmedi. Buradaki ürünler kış mevsiminde karşılaşılabilecek kuru zemin, yağmur, kar gibi her türlü şartta iyi performans sergileyebilen gündelik bir kullanıma yönelik lastiklerdir. Hesaba katılan bir diğer kriter ise piyasadaki en yaygın boyutlarda mevcut olmalarıdır.

Ancak bu liste yalnızca alfabe sırasına göre oluşturulmuş olup kendi içerisinde herhangi bir üstünlük sıralamasına sahip değildir.

 

Bridgestone Blizzak LM001

Telif hakkı © : Bridgestone

Birkaç senedir piyasada mevcut olan bu lastik buna rağmen en güvenilir lastik önerileri arasında yer alıyor. Her türlü şartta sürüşü içeren karma bir kış kullanımına tam anlamıyla uygun.

 Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

 Bridgestone Blizzak LM001 testimize göz atın

 

Continental  WinterContact TS 860

TS850, kış lastiği piyasasının vazgeçilmezlerinden biri haline gelmişti. Onun yerini alan TS860 bu nedenle son derece güçlü bir ailenin üyesi ve gayet etkileyici teknik özelliklere sahip.  Üzerinde gerçekleştirdiğimiz test sırasında bu lastik bizleri baştan çıkarmayı başardı ve favori lastiklerimiz arasında tartışılmaz bir yer kazandı.

Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

Continental  WinterContact TS860 testimize göz atın.

 

Dunlop Winter Sport 5

Telif hakkı © : Dunlop

Sportif ve/veya güçlü araçlara yönelik bu kış lastiği bu hedef ile uyumlu performans özellikleri vaat ediyor. V biçimindeki profili, hafifletilmiş yapısı ve yarışlardan esinlenilerek oluşturulmuş hamur bileşimi sayesinde bu kış lastiği her türlü yol tipi üzerindeki ciddi mekanik zorlukların üstesinden gelmek için tasarlanmış.

Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

Bu lastik hakkında daha fazla bilgi

 

Goodyear Ultragrip 9

Telif hakkı © : Goodyear

Goodyear’ın Lüksemburg’daki üstün teknoloji sahasında geliştirilen Ultragrip 9 özellikle sürüş konforu gibi alanlarda harika performans özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu lastiğin ekstrem kış şartlarında kullanıma yönelik bir NCG (ağır kış lastiği) versiyonu da mevcut.

Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

Bu lastik hakkında daha fazla bilgi

 

Michelin Alpin 5

Telif hakkı © : Michelin

Farklı testlerden ve karşılaştırmalardan yüz akıyla çıkan Alpin 5 kar üzerinde örnek alınması gereken performans özelliklerine sahip bir kış lastiği. Ayrıca çok amaçlı kullanım açısından sergilediği başarı da referans niteliğinde.

Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

Michelin Alpin 5 testimize göz atın

 

Nokian WR D4

Telif hakkı © : Nokian

Favori kış lastikleri listemizde Nokian markasının yer alması kaçınılmazdı. Bu segmentin uzmanı Finlandiyalı lastik üreticisi, içerisinde WR D4’ün de bulunduğu son derece zengin bir kataloğa sahip. Çok sayıda boyutta mevcut olan bu lastik kesinlikle tek boyutlu bir ürün değil ve ıslak zeminler dahil birçok farklı yüzeyde etkili performans özellikleri sergiliyor.

Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

Nokian WR D4 testimize göz atın

 

Pirelli Winter 210 Sottozero Serie 3

Telif hakkı © : Pirelli

Sportif yaz lastikleri uzmanı bu üretici, aynı zamanda ilgi çekici bir kış gamına da sahip. Sottozero ise bu gamın önde gelen lastikleri arasında. Özellikle ıslak zeminde yol tutuşu olmak üzere birçok açıdan dikkat çekici performans özellikleri sunuyor.

 Bu lastik benim boyutumda mevcut mu?

 

No Tags

5925 görüntüleme, 1 bugün

  

  • TİRE PRESSURE MONİTORİNG SYSTEM (LASTİK BASINÇ İZLEME SİSTEMİ)

    by on 4 Kasım 2020 - 0 Comments

     Tire Pressure Monitoring System (Lastik Basınç İzleme Sistemi) Sistem, sensörler vasıtası ile 4 lastiğin ayrı ayrı hava basıncını ölçer ve aracın bilgi ekranında gösterir. Anormal bir düşüş veya basınç azlığı durumunda bilgi ekranında “ters at nalı içinde ünlem işareti” gibi tanımlanabilecek bir ikaz işareti ile bilgi ekranında bir mesaj belirtir (varsa). Lastik basınç sistemi, farklı […]